Будівництво та реконструкція

Мрії повинні збуватися і для того, щоб втілити Ваші бажання в реальність, виникає питання, з чого почати і де можна замовити будівництво.

З командою ремонтно-будівельної фірми “Ekskavator” Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш будинок буде готовий у визначені терміни. Ми виконуємо весь спектр будівельних послуг від проєкту будинку до його реального втілення в життя. Поспішайте замовити будівельні роботи під ключ просто зараз!

Переваги роботи з “Ekskavator”

Нашими головними критеріями роботи є:

  • Довіра та відкритість. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що робота по кожному об’єкту ведеться прозоро і відкрито. Крім того, клієнту повністю доступна вся будівельна інформація та витрати за проєктом.
  • Високий рівень відповідальності. Після розроблення проєкту для Вас складуть кошторис на будівельні роботи під ключ Київ, в якому будуть чітко і чесно прописані розрахунки на всі роботи і матеріали. Ціни фіксуються один раз, ніякого зростання цін до кінця здачі об’єкта!
  • Професіоналізм. Ми гарантуємо виконання всіх робіт “під ключ”, враховуючи всі побажання клієнта. На кожному етапі будівництва ведеться ретельний контроль якості. Ми повністю відповідаємо як за купівлю і постачання матеріалів, так і за виконання будівельних робіт у Києві в зазначені терміни.
  • Репутація. Ми дуже трепетно ставимося до своєї репутації. Ми допомагаємо людям жити в комфорті й ніколи не дозволимо собі здавати об’єкти з якимись недоліками.
  • Задоволені клієнти. Кожен клієнт дуже важливий для нас! Ми прислухаємося до прохань і побажань кожної людини, яка стає нашим замовником. Ваші ідеї та рішення щодо будівництва будинку Вашої мрії будуть впроваджені навіть на етапі будівництва.
  • Особистий менеджер. Протягом будівельних робіт у Києві з вами працюватиме менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке запитання щодо проєкту, вислухає побажання і дасть повний звіт про виконану роботу і хід будівництва.

Наші співробітники – чудові майстри з величезним досвідом роботи в цій сфері. Ми дуже ретельно підбираємо свою команду. Всі майстри компанії “Ekskavator” не бояться вирішувати складні завдання, коли проводиться будівництво будинку.