Ремонтно – будівельна компанія Ekskavator

Індивідуальний підхід, максимальна якість і надійність – наша основна спеціалізація!

Види фундаменту та область їхнього застосування

5 способів звукоізоляції квартири

Модульные дома

Що таке модульні будинки і скільки вони коштують?

5 етапів реконструкції

Ekskavator

Бездоганність нашої роботи і висока якість підтверджується численними відгуками від замовників, які вже встигли скористатися послугами “Ekskavator”. Серед головних пріоритетів компанії – висока якість послуг, невеликі терміни виконання, оперативна реакція на будь-які вимоги клієнтів.

Профессиональное строительство

Ремонтно-будівельна компанія “Ekskavator” займається будівництвом нерухомості в місті Київ та Київській області, зведенням заміських будинків і котеджів класу комфорт “під ключ” і проведенням комплексної роботи.

Наші співробітники беруть на себе всі турботи з проектування будівлі, її будівництва та здачі в експлуатацію. Будівництво будинків – це трудомісткий процес, за кожен етап якого виконавець несе відповідальність. Єдине, що потрібно від Вас – це задум, яким бачите власний будинок, яким віддаєте перевагу матеріалам. Коли ці нюанси узгоджено, документацію підписано – це перший крок до втілення Вашої мрії. Не сумнівайтеся, це дуже значущий крок!

Ремонт та оздоблення

Правильно організовані процеси, наявність належного досвіду та індивідуальний підхід до кожного проєкту дають змогу отримати максимальний результат.

Ми виконуємо як косметичні ремонти, так і складні євроремонти “під ключ”. За необхідності до проведення робіт готується дизайн-проект, який при комплексному ремонті замовник отримує безкоштовно. Роботи виконуються за договором, де вказані всі заплановані роботи, терміни, складено кошторис і зафіксовано вартість.