Ремонт та оздоблення

Якщо у ваші поточні плани не входить ремонт формату “зроби сам”, і ви все-таки маєте намір довірити його професіоналам, то правильний вибір більшості фахівців – завдання надзвичайно важливе.

Іноді замовник чітко розуміє, який перелік робіт з ремонту будинку, квартири він хоче провести. Проте іноді точного бачення немає, або воно має лише загальний характер. У будь-якому разі, участь у відповідному професійному етапі необхідна, як і планування ремонту.

Будь то концептуальна розробка дизайн-проєкту, підбір технічних рішень, технологій, матеріалів, безпосереднє виконання, контроль за експлуатацією операцій, остаточна здача ремонту “під ключ”, гарантії та подальше післягарантійне обслуговування – як бачите, все це у відповідальному професійному виконанні може істотно полегшити реалізацію намічених ремонтних робіт.

Якісний ремонт та оздоблення приміщень

Звісно, всі без винятку фірми будуть розхвалювати себе (закони реклами/маркетингу “виправдовують усе”). Тому словам реклами в наш час мало хто вірить. І правильно роблять.

Кого б ви не обрали як підрядника – ризик все одно буде присутній. Сьогодні, на жаль, навіть рекомендації “хороших знайомих” не завжди можуть слугувати гарантією якості та сумлінного підходу. Важливо ретельно, без поспіху, на основі власних оцінок зробити вам пропозицію (творчу, технічну, цінову).

Необхідно визначити терміни складання (якщо передбачається) і власне ремонтних робіт. Доречно поцікавитися наявністю ліцензії, свідоцтва про реєстрацію, елементарно – фізичною адресою фірми (фірма, що поважає себе, не ховатиметься за віртуальною.

Якщо вам, наприклад, відмовляються надати гарантії на виконані роботи – варто замислитися про причини такої позиції.

Усе сказане – це деякі основні орієнтири, які повинні бути у тих, хто бажає ґрунтовно відремонтувати або оновити своє житло.

Ремонтні роботи

Так, одним з напрямків діяльності компанії Ekskavator є ремонтно-оздоблювальні роботи. Ми пропонуємо замовнику комплексний підхід до ремонту багатоквартирних будинків (житлових), промислових об’єктів, адміністративних будівель, офісів, готелів, торгових площ.

Компанія здійснює ремонт приміщень як у Києві, так і за його межами.

Ми пропонуємо замовникам повний комплекс послуг, від дизайн-проєкту складання об’єктів до здачі всіх робіт “під ключ”.

Співпраця з нами забезпечує доведення ремонтно-оздоблювальних робіт до “логічного завершення”.

Ми виконуємо ремонт та оздоблення будь-якої складності з використанням сучасних технологій і матеріалів. Фахівці компанії Ekskavator постійно відстежують нові тенденції, пропоновані сучасним ринком матеріалів, обладнання, технологій, тому завжди можуть запропонувати Вам найкращі, свіжі рішення.

З огляду на інтереси замовника, ми прагнемо дотримуватися у своїх пропозиціях розумного співвідношення “ціна-якість”.